Przestrzeń biurowa na wynajem

biuro prywatne / hotdesk / biurko dedykowane / adres wirtualny / sale spotkań / eventy / sesje zdjęciowe

Tu dzieje się
biznes!
Kraków
Kraków
Katowice
Katowice
Warszawa
Warszawa
Szczecin
Szczecin
Firmy, które z nami współpracują

Biura serwisowane

BeIN Offices powered by Bizneshub Sp. z o.o. to jeden z liderów na rynku elastycznych powierzchni biurowych oraz przestrzeni typu cowork w Polsce. Nasze biura gwarantują komfortowe miejsca pracy przygotowane dla wymagającego Klienta oczekującego najwyższego standardu oraz wysokiej jakości obsługi. Klient ma do dyspozycji w pełni wyposażone biura z szybkim internetem, meblami biurowymi oraz zapleczem administracyjno-usługowym w cenie. Jesteśmy w czterech miastach Polski i planujemy ogólnopolską ekspansję. Aktualnie w Warszawie posiadamy blisko 10 000 m² powierzchni biurowej, którą udostępniamy naszym Klientom w modelu flex w ramach wspierania rozwoju ich biznesu. BeIN Offices to nie tylko elastyczne powierzchnie biurowe - to przede wszystkim miejsce kreowania nowych rozwiązań i tworzenia nowych modeli biznesowych poprzez wspieranie oraz inwestowanie w pomysły naszych Klientów.

Popularne usługi
Napisz do nas

  Wybierz interesujące Cię miasto

  Jako Klient beIN Offices:

  Możesz zacząć pracę w biurach od razu po podpisaniu umowy, niezależnie od wybranej usługi.

  U nas otrzymujesz:

  • obsługę recepcyjną,
  • obsługę poczty,
  • obsługę gości i spotkań biznesowych,
  • adres do rejestracji firmy,
  • dostęp do w pełni wyposażonych sal spotkań oraz sal konferencyjnych

  Możesz pracować non stop - dostęp do biura 24/7.  Bo Twoje najlepsze pomysły rodzą się o różnych porach!

  O nas

  beIN offices powered by Bizneshub to nie tylko przestrzeń biurowa w modelu flex, to przede wszystkim społeczność przedsiębiorców i miejsce, umożliwiające jednocześnie dostęp do doradców i inwestorów.

  Wspieramy naszych Klientów na każdym etapie rozwoju ich działalności. Od zapewnienia komfortowego miejsca pracy, poprzez zainicjowanie relacji biznesowych z innymi Klientami oraz Inwestorami, po wsparcie pozyskania finansowania na rozwój i wprowadzenie naszego Klienta na Giełdę.

  Współpracujące firmy
  Napisz do nas

   Wybierz interesujące Cię miasto

   Opinie

   Kamil Waślicki

   Najemcą BeIn Offices jestem od roku. Wcześniej korzystałem już z elastycznych biur w Warszawie, ale nigdzie dotychczas nie znalazłem TEGO… BeIn Offices to pyszna kawa, lokalizacja w samym centrum Warszawy z dogodnym dojazdem zarówno samochodem jak i komunikacją. BeIn Offices to obsługa na bardzo wysokim poziomie, która zawsze jest chętna do pomocy. Przestrzeń wspólna w biurze nie tylko zachęca do integracji z innymi najemcami, ale również pozwala na wymianę doświadczeń i współpracę biznesowe. Jedna faktura i brak dodatkowych opłat to wielka wygoda dla najemców.

   Aleksander Majchrzak CEO Wealthon

   Od półtora roku wynajmuję biuro w Warszawie. Pyszna kawa, najlepsza  z możliwych lokalizacja, zadecydowały o wyborze przeze mnie tej przestrzeni. Elastyczne warunki współpracy dostosowane do aktualnej kondycji mojej firmy sprawiają, że w sytuacji zwiększania zatrudnienia, BeIN Offices znajduje dla mnie zawsze najbardziej efektywne rozwiązanie, oferując powierzchnię dostosowaną do moich potrzeb. Jeśli dzisiaj miałbym ponownie podjąć decyzję pomiędzy tradycyjnym biurem, a elastycznymi powierzchniami, zdecydowanie wybrałbym to drugie.

   Polecam współpracę z BeIN Offices.

   Paweł Bińkowski CEO i redaktor naczelny Bitcoin.pl

   BeIN Offices to perfekcyjna przestrzeń do rozwoju startupów, jak i firm z ugruntowaną pozycją na rynku. Przedsiębiorcy znajdą tu komfortowe miejsce do pracy i na spotkania biznesowe. Czuć tutaj atmosferę współpracy, a szukając dodatkowych usług dla swojej firmy, często można znaleźć je dosłownie kilka metrów obok.

   Zdecydowanie polecam!

   Michał Niezgoda CEO Robotec.ai

   BiznesHub wyróżnia się profesjonalizmem i elastycznością wobec swoich klientów. To świetne miejsce dla małych firm i startup’ów, które są w fazie dynamicznego rozwoju. Pracownicy BeIN Offices służą pomocą i podchodzą do każdego z pozytywną energią i dużym zaangażowaniem. BeIN Offices powered by BiznesHUB Zebra zlokalizowany jest w świetnym punkcie Warszawy, do którego łatwo się dostać, dookoła znajduje się mnóstwo restauracji, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Ta prestiżowa lokalizacja podnosi wiarygodność młodych firm w oczach swoich klientów.

   VIP

   Mam okazje korzystać z różnych biur dla różnych lokalizacji w Szczecinie. Pracując w branży nieruchomości i obsługując naszych klientów VIP, staramy się zadbać o wysoki poziom nie tylko obsługi ale również biura.Te wymogi zdecydowanie spełnia biuro serwisowane dla adresu przy Zbożowej 4. Nie ma lepszej lokalizacji w Szczecinie.

   Zdecydowanie polecam.

   TelcaVOIP

   I am extremely satisfied with the office solution made at my disposal from BE in Office. I got to work in similar structures in different cities of Europe, but here in Szczecin I found a really to the top service! I have much more than what I expected. I think the most beautiful thing when you work around the world, both find a location that makes you feel at home. Well working at Be in Office is just like being a family.
   Thanks!

   Malinowski Studio

   Wynajmujemy przestrzeń biurową w BeIN offices już od ponad 5 lat. Lokalizacja przy bulwarach oraz piękne widoki na panoramę Szczecina sprzyjają naszej kreatywnej pracy. Panuje tutaj świetna atmosfera, którą tworzy społeczność oraz obsługa. 

   Ogromną wartością jest biuro serwisowane, które pozwala nam skupić się w pełni na pracy i rozwijać firmę. 

   Gebhardt

   Od dwa i pół roku wynajmuję biuro w beIN Offices Szczecin. Atmosfera panująca na przestrzeni, dogodna lokalizacja z pięknym widokiem za oknem oraz pyszna kawa sprawiają, że przyjście do biura to czysta przyjemność. BeIN Offices Szczecin to również pełna energii i zawsze chętna do pomocy obsługa zapewniająca wszystkie korzyści biura serwisowanego. Serdecznie polecam współpracę z beIN Offices Szczecin.

   Nasi Klienci współpracują z nami ponieważ:
   • oszczędzają środki finansowe na wynajmie i obsłudze biura,
   • potrzebują przestrzeni biurowej pod projekty krótkoterminowe, bądź na czas nieokreślony ze zmienną liczbą uczestników,
   • chcą zapewnić pracownikom ciekawą alternatywę dla pracy w tradycyjnym biurze/pracy hybrydowej/ home office,
   • posiadają w swoich strukturach pracowników mobilnych/ terenowych,
   • chcą prowadzić rekrutacje w prestiżowych lokalizacjach i przestrzeniach,
   • organizują wydarzenia grupowe: spotkania zarządu, integracje, szkolenia, nagrania reklamowe/ instruktarzowew niestandardowych przestrzeniach, spotkania produktowe/ prasowe,
   • potrzebują Flex Space/ elastycznej powierzchni biurowej– przestrzeni, która rośnie wraz z ich z jego potencjałem i rozwojem zespołu,
   • potrzebują Swing Space /powierzchni zastępczej – przestrzeni pod zmieniającą się lokalizacje biura, czy na czas remontów.